Факти про насіння Чіа, які можуть вас здивувати!

Кожному із нас хочеться бути щасливими та здоровими як можна довше. Для цього ми тратимо велику кількість грошей на те щоб купляти натуральну косметику, їсти натуральну їжу. Багато людей не знають, але ви можете за доступну ціну купляти те, що буде дуже позитивно впливати на ваш організм. Ви можете думати, про що іде мова.

Сьогодні наша редакція В курсе Жизни” розкаже вам про те, яку користь вам принесе насіння Чіа.

Це насіння стає все більш популярним через свої чудові властивості. І насіння чіа купити можна через інтернет. Це у вас займе дуже мало часу, але принесе дуже багато позитиву.

Так, чим особливе насіння Чіа?

  1. Насіння чіа неймовірні для вашої шкіри? У липні минулого року дослідники виявили, що загальна концентрація природних антиоксидантів у насінні чіа майже вдвічі вища, ніж повідомлялося раніше! Це означає, що насіння чіа насправді здоровіші, ніж ми колись вважали. По суті, всі антиоксиданти в насінні чіа можуть запобігти старінню клітин шкіри, завдяки цьому вона ще довго буде залишатись світлою, свіжою та природною без зморшок шкірою;
  2. Ці маленькі насіння допомагають лікувати діабет. Оскільки насіння чіа багаті альфа-ліноленовою кислотою та клітковиною, дослідники виявили, що насіння чіа насправді можуть повернути лікувати цю нелегку хворобу та допомогти вам втратити стійкий жир на животі;
  3. Насіння чіа зберігаються вічно. Про що йде мова? Це насіння справді може дуже довго зберігатись і при цьому не втрачати своїх властивостей. Не так багато їстівних горіхів або насіння, які дуже довго залишатимуться свіжими. Чіа є винятком і їх можна їсти до чотирьох-п’яти років після їх покупки, поки вони зберігаються в прохолодному сухому місці. Ми рекомендуємо герметичний контейнер або банку для зберігання насіння чіа. Отже, вже тепер розпочніть додавати насіння чіа у свій раціон. Це чудове доповнення до смузі, чаш для пудингу тощо!

Ми впевнені в тому, що ви будете враженні результатом який отримаєте після того як почнете їсти насіння Чіа.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щоб ви залишались красивими и привабливими ще дуже довго!

автор В курсе Жизни

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.